× Anasayfa Yarışmalar İletişim

Kategoriler

Adaylık başvuruları; aday olabileceğiniz kategorilerinizi seçin

En Favori Esnaf Lokantası katıl
En Favori Dünya Mutfağı katıl
En Favori Osmanlı Mutfağı katıl
En Favori Ocakbaşı katıl
En Favori Steakhouse katıl
En Favori Kebapçılar katıl
En Favori Köfteciler katıl
En Favori Mantıcılar katıl
En Favori Meyhaneler katıl
En Favori Dondurmacılar katıl
En Favori Baklavacılar katıl
En Favori Pide & Lahmacun katıl
En Favori Börekciler katıl
En Favori Dönerciler katıl
En Favori Çorbacılar katıl
En Favori Kahvaltıcılar katıl
En Favori Balıkçılar katıl
En Favori Pizzacılar katıl
En Favori Burgerciler katıl
En Favori Kokoreçciler katıl
Yerel Ürünlere Destek veren Belediyeler katıl

Neden Türkiye’nin ‘En Favori Lezzetleri’ Ödülleri 2021 aday olmalısınız ?

Favori Lezzetler Türkiye ödülleri yarışması, Favori Medya Grubu; şefleri, yazarları ve bloggerları tarafından, büyüklüklerine ve marka bilinirliklerine bakılmaksızın, gastronomi sektörüne en iyi şekilde hazırlanması ve teşvik edilmesini sağlamak amacıyla oluşturuldu.

Deneyimli Seçici Kurul

Her aday şirket, hizmet beklentilerini karşıladığından emin olmak için Türkiye genelinde 100’den fazla deneyimli mutfak uzmanları tarafından dikkatle değerlendirilecektir.

Kategoriler

Uluslararası FAVORITETASTE AWARDS Ödülleri 2020, küresel olarak gastronomi sektörünün her bir unsuruna hitap eden 40’dan fazla benzersiz kategoriye sahip ödül programlarından biri olarak gösterilmektedir.

1 Yıllık Tanınma

Uluslararası FAVORITETASTE AWARDS ödüllerindeki kazancınızı ve başarınızı kutlamak için kurumunuz 1 yıl boyunca web sitemizde gösterilecektir.

Küresel marka ol

Uluslararası FAVORITETASTE AWARDS Ödülleri 2020 ile kuruluşunuzu küresel seviyeye getirebilirsniz. Bu da oylama döneminde şirketinizi 15 milyon ziyaretçinin kullanımına sunuyor.

Ağ Oluşturma Fırsatları

Dünyanın her köşesinden Gastronomi tutkunları ile iletişime geçin. Sosyal medya paylaşımlarınız ile yeni ilişkiler kurun. Bu harika fırsat ağı ve iş ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

Güçlü Marka

Uluslararası FAVORITETASTE AWARDS Ödülleri 2020, ödülünü hak eden markalar kazandığı ödül ile güçlü markalar arasında yer alır.

Prestij ve Saygı

Global olarak yeni kitlelere marka görünürlüğünüzü artırır, bu da iş gelirinizi artırır. Daha fazla beklentiyi işletmeye dönüştüren müşteri zihninde güçlü bir güvenilirlik oluşturur.

Yükselen satışlar

Ödül kazanan şirketler, satışlarını büyük ölçüde artırabilecek ve müşteri tabanınızdan daha fazla kazanç elde etmenizi sağlayacak fırsatlar doğuracaktır.

Gururlu ve Mutlu Personel

Uluslararası FAVORITETASTE AWARDS Ödülleri ile yapılan bir kazanç, iş tatmini, verimlilik ve çalışanlar arasındaki morali kesinlikle artıracaktır. Çalışanlarınızın büyük organizasyonunuzda çalışmaktan gurur duymasına izin verin.